Po co, pytam się po co wklejacie tu newsy z jakichs daremnych portali

Przeczytaj sobie to i tyle, nie wklejaj tego tu bo bierze mnie na wymioty jak to czytam...Codziennie ściema, kolejna ściema a wy się na to nabieracie. Ludzie sobie z nas kpia wypisując bzdury na portalach i wiedząc, że to forum czytają jakieś nieogarnięte dzieci...Jutro napiszą, że transfery w poniedziałek a wy to łykniecie i dalej będzie wklejać te linki. Żenada...