Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6666
Stary 01.07.2010, 09:26
Po co, pytam się po co wklejacie tu newsy z jakichs daremnych portali Przeczytaj sobie to i tyle, nie wklejaj tego tu bo bierze mnie na wymioty jak to czytam...Codziennie ściema, kolejna ściema a wy się na to nabieracie. Ludzie sobie z nas kpia wypisując bzdury na portalach i wiedząc, że to forum czytają jakieś nieogarnięte dzieci...Jutro napiszą, że transfery w poniedziałek a wy to łykniecie i dalej będzie wklejać te linki. Żenada...
Odpowiedz cytując