Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
26812
01.07.2010, 09:23
Toteż intencją mojego posta było podkreślenie mojej totalnej obojętności co do tego grajka
Ale znając życie (Braz, Makinwa) w klubie często odgrzewają kotlety - chociaż Braza akurat oceniam pozytywnie.
Forza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Forza
Znajdź inne posty napisane przez Forza