Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
26810
01.07.2010, 09:09
Jak dla mnie finał pozytywny. Chociaż Larissa jak i Kavala - wieczne zmiany - także jest spora szansa, że temat Makinwy powróci w przyszłym roku, a może nawet i w zimie
zwłaszcza, że będzie tam tylko rezerwowym.
Forza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Forza
Znajdź inne posty napisane przez Forza