Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26807
Stary 01.07.2010, 09:04
Błagam TYLKO NIE BOSKOVIC...Niedość że już w sumie stary zawodnik, nie za niego nie weźmiemy w przyszłości, a tak Wisła powinna kombinować...to jeszcze z jakiejś ligi czarnogórskiej...ja już wolę szklankę Nowaka....:( ech
Odpowiedz cytując