serek.c2 napisał(a):

|
Krzysiek - Twoje słowa można porównać do słów dużej grupy osób dotyczącej naszego ostatniego sparingu z Dynamem - że przecież to tylko sparing, jednostka treningowa i tak naprawdę nic się nie stało.
|
Piszę tak, bo póki co sparing ten został rozegrany z jednym wzmocnieniem. Nie liczę Żurawskiego, bo nie grał. Ale dosadniej rzecz biorąc nigdy nie przykładałem wagi do sparingów. W nich się szlifuje taktykę i takie tam. Porażka pokazała, że wzmocnienia są potrzebne o czym wszyscy wiedzą, z Cupiałem, Basałajem, Jaroszem, Kasperczakiem na czele.
I to ich problem, żeby kadrę skompletować. Nie mój, ja cierpliwie czekam.