Wyświetl pojedynczy post
Krzysiek
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6652
Stary 01.07.2010, 08:37
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Krzysiek - Twoje słowa można porównać do słów dużej grupy osób dotyczącej naszego ostatniego sparingu z Dynamem - że przecież to tylko sparing, jednostka treningowa i tak naprawdę nic się nie stało.
Piszę tak, bo póki co sparing ten został rozegrany z jednym wzmocnieniem. Nie liczę Żurawskiego, bo nie grał. Ale dosadniej rzecz biorąc nigdy nie przykładałem wagi do sparingów. W nich się szlifuje taktykę i takie tam. Porażka pokazała, że wzmocnienia są potrzebne o czym wszyscy wiedzą, z Cupiałem, Basałajem, Jaroszem, Kasperczakiem na czele.

I to ich problem, żeby kadrę skompletować. Nie mój, ja cierpliwie czekam.
Ostatnio edytowane przez Krzysiek : 01.07.2010 o godz. 08:40.
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Odpowiedz cytując