Pablo84 napisał(a):

|
Widzisz, bo twój problem polega na tym, że czytasz "szmatławce" typu PS czy Fuck`t .Łykasz wszystkie newsy jak młody pelikan, serwują ci huśtawkę nastrojów, a to jak naprawdę sprawa danego transferu wygląda wie tylko parę osób, ale napewno nie jacyś podrzędni dziennikarze.Oni muszą wypełnić strony w gazecie i o czymś pisać!
|
Tak, a na tej stronie nie było tych informacji

Skoro były niesprawdzone to po co je zamieszczali

Pewnie sam piałeś wtedy z zachwytu...teraz tak piszesz bo jesteś mądry po fakcie...