|
Najpierw stoper miał być do końca zeszłego tygodnia, potem wzmocnienia miały być w tym tygodniu. Wreszcie ostatnia wersja - wzmocnienia będą, ale opóźniły się z uwagi na urodziny Bossa.
Oby w przyszłym tygodniu urodzin/wesela/imienin/pogrzebu/stypy/wieczoru kawalerskiego nie miał Cupiał/Basałaj/Jarosz/Kapka [niepotrzebne skreślić].
A na poważnie: przyjście weterana-Żurawskiego wywołało krótkotrwałą euforię. Ale pora się z niej obudzić. Nadal mamy za szczupłą kadrę nawet na ekstraklasę, a co dopiero na puchary. A czasu na zgranie ew. nowych piłkarzy jest coraz mniej!
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|