|
Nie zamierzam bawić się w zbymaków i maci0sow, mogę tylko zaprzeczyć jakby wszystko było ustalone pomiędzy Wisłą a Milinkoviciem. Sam zawodnik jest obecnie w Koszyczach. (Bynajmniej wczoraj na pewno był). Z jego wypowiedzi mogę wywnioskować, że czeka on teraz na ruch Wisły.
|