Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6638
Stary 01.07.2010, 07:53
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Powidzcie dlaczego ślask sprowadza Kazimierczaka a my nie mozemy

bo Kazimierczak jest na Wisłe za słabya naszym priorytetem jest Arcic czy jak mu tam
Wszystko fajnie, tylko że Kaźmierczak trenujący ze Śląskiem to nie jest preludium do podpisania z nim kontraktu. Sam powiedział, że obecna sytuacja prawna nie pozwala mu na prowadzenie rozmów.
Chyba, że chodzi Ci o Krzysztofa Kazimierczaka, który zasadził gola Majdanowi w Płocku, ale nie słyszałem, żeby trenował ze Śląskiem

Aracic to środkowy obrońca, a Kaz to pomocnik.
Ostatnio edytowane przez murray : 01.07.2010 o godz. 07:58.
Odpowiedz cytując