Wszystko fajnie, tylko że Kaźmierczak trenujący ze Śląskiem to nie jest preludium do podpisania z nim kontraktu. Sam powiedział, że obecna sytuacja prawna nie pozwala mu na prowadzenie rozmów.
Chyba, że chodzi Ci o Krzysztofa Kazimierczaka, który zasadził gola Majdanowi w Płocku, ale nie słyszałem, żeby trenował ze Śląskiem
Aracic to środkowy obrońca, a Kaz to pomocnik.