Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2717
Stary 01.07.2010, 07:53
no robi sie ciekawie.. tlumaczenia, ze sa zajechani nijak do mnie nie trafiaja. Gralismy z 3 ligowcem, druzyna na wpol amatorska.

Ale co sie dziwic, naszym z braku konkurencji zupelnie sie juz nic nie chce. Co sie beda na jakims tam sparingu przemeczac.

edit: aha i dla tych co pisza "to tylko sparingi". z tego co kojarze ten najlepszy wystep w pucharach mielismy w sezonie, gdzie gralismy kilka sparingow z mocnymi druzynami(glownie francuskimi) i o dziwo dobrze nam w tych springach szlo.
Ostatnio edytowane przez LooNatyk : 01.07.2010 o godz. 07:57.
Odpowiedz cytując