Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6637
Stary 01.07.2010, 07:22
Powidzcie dlaczego ślask sprowadza Kazimierczaka a my nie mozemy

bo Kazimierczak jest na Wisłe za słabya naszym priorytetem jest Arcic czy jak mu tam
Odpowiedz cytując