|
Poznaniacy chwalą się montażem telebimów największych w Polsce coś po 6 ton wagi i 115m2 powierzchni każdy , nawet jakiś tajemniczy sponsor wymienia im 17tysięcy tych starych nie rozkładanych fotelików tak że miasto nie daje nawet złotówki .
A u nas nie ma chętnego na zakup telebimów , to jeszcze ktoś mądry wymyśla jakieś asfaltowanie wkoło murawy.
|