Wyświetl pojedynczy post
filip74
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11401
Stary 30.06.2010, 23:18
Poznaniacy chwalą się montażem telebimów największych w Polsce coś po 6 ton wagi i 115m2 powierzchni każdy , nawet jakiś tajemniczy sponsor wymienia im 17tysięcy tych starych nie rozkładanych fotelików tak że miasto nie daje nawet złotówki .
A u nas nie ma chętnego na zakup telebimów , to jeszcze ktoś mądry wymyśla jakieś asfaltowanie wkoło murawy.
Odpowiedz cytując