Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2714
Stary 30.06.2010, 23:04
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Co z tego, że sparing, co z tego że zmęczeni 2:0 z 12. drużyną 3. niemieckiej Bundesligi - dla mnie to przegięcie.


Przegiecie byle nie powtorka z zeszlego roku.

na razie transferow brak,kadra szczupła ,i dotego chcemy myslec o grupie LE....ja niewiem ale widzac to co sie dzieje moze odluzmy plany na puchary w tym roku,bo niewiaidomo jak my zagramy z tym Szawle....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując