KOMINEK napisał(a):

|
Co z tego, że sparing, co z tego że zmęczeni 2:0 z 12. drużyną 3. niemieckiej Bundesligi - dla mnie to przegięcie.
|
Przegiecie byle nie powtorka z zeszlego roku.
na razie transferow brak,kadra szczupła ,i dotego chcemy myslec o grupie LE....ja niewiem ale widzac to co sie dzieje moze odluzmy plany na puchary w tym roku,bo niewiaidomo jak my zagramy z tym Szawle....