|
Senior Member
Offline
|
|
Napisałem Ci o tej Crakovi nie ze względu na stadion , bo o dziwo mimo wielu niedoróbek stadion mi się podoba tak jak tobie , a na to co napisałeś „Ja chodziłem na wisełkę od wielu lat”.
............Ja też chodzę na Wisełkę od wielu lat.
|
|