Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#849
Stary 30.06.2010, 21:37
Faitmen napisał(a):Wyświetl post
do X LO okolo 140 pkt.... do kazdej klasy mniej wiecej 140...
To widze, że nic się nie zmienia, jak 4 lata temu tam szedłem to też tak mniej więcej było, choć do ścisłych przeważnie wymagali pare punktów więcej.
Odpowiedz cytując