Witam panowie i panie
Jak tam startujemy z kolejną edycją konkursu o Wiśle
Sezon już nie długo się nam zacznie, więc najwyższy czas na przypomnienie.
Jeżeli znajdą się chętni to się zorganizuje,
sugestie/ pytania na temat nowej edycji proszę kierować w tym wątku lub do mnie na PRIV.
Pozdrawiam.