Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#921
Stary 30.06.2010, 21:30
Witam panowie i panie
Jak tam startujemy z kolejną edycją konkursu o Wiśle
Sezon już nie długo się nam zacznie, więc najwyższy czas na przypomnienie.

Jeżeli znajdą się chętni to się zorganizuje, sugestie/ pytania na temat nowej edycji proszę kierować w tym wątku lub do mnie na PRIV.


Pozdrawiam.