Wyświetl pojedynczy post
Chlopek123
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6581
Stary 30.06.2010, 21:29
no dlatego uwazam ze transfer srodkowego pomocnika jest nam zbedny, jak dla mnie w pomocy tylko trzeba Kirmowi zrobic konkurencje i juz pomoc jest bardo dobra na polskie warunki i moze nawet wystarczajaca na grupe LE
KAŻDY TO POWIE ! WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE !


Odpowiedz cytując