|
no dlatego uwazam ze transfer srodkowego pomocnika jest nam zbedny, jak dla mnie w pomocy tylko trzeba Kirmowi zrobic konkurencje i juz pomoc jest bardo dobra na polskie warunki i moze nawet wystarczajaca na grupe LE
KAŻDY TO POWIE ! WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE !
|