Wyświetl pojedynczy post
Chlopek123
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6577
Stary 30.06.2010, 21:25
Cytat:
Jakbyś coś o planowanych wzmocnieniach powiedział a nie to co wszyscy wiedzą o Jirsaku ;]
No właśnie, ale to co mówisz o Jirsaku to w 100% się zgadzam, narzaie we wszystkich sparingach sie wyroznia, wiec mam nadzieje ze Kasperczak znalazl jego optymalna pozycje
KAŻDY TO POWIE ! WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE !


Odpowiedz cytując