Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Szali
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Wola Duchacka
Offline
#
16938
30.06.2010, 21:15
Zmiana pytania
Czy ktoś posiada przyczepę kempingową którą chciałby wypożyczyć na około dwa tygodnie za uczciwą ale niską cenę (niską, gdyż jako student nie posiadam dużych zasobów finansowych
)? Jeśli tak to priv, tam wyjaśnię szczegóły.
Powód: Zmiana pytania.
Ostatnio edytowane przez Szali : 30.06.2010 o godz. 22:08.
Marian Machowski, po fatalnym starcie rundy wiosennej s. 2009/2010:
"Nam się takie rzeczy nie zdarzały, bo my nie graliśmy dla trenera tylko byliśmy Wiślakami i dla nas HONOR WISŁY stał najwyżej."
Szali
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szali
Znajdź inne posty napisane przez Szali