Niestety, ale poziom naszej "ekstraklasy" jest wiadomy i jest to odpowiednik 2 lub 3 bundesligii. Tlumaczenia, ze taka gra spowodowana jest przerwa i ciezkimi treningami, sa troche nie na miejscu...pilkarze z Drezna, to niby w jakim sa momencie przygotowan? Pewnie 3 bundesliga startuje znacznie pozniej od naszej, wiec ci dopiero maja zaleglosci, nie mowie juz o tym, ze grali tez w tym zespole amatorzy

. Szykuje sie powtorka z Levadii.
P.S - Twierdze, ze nasze wszystkie zespoly odpadna z europejskich pucharow do konca sierpnia.