Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2708
Stary 30.06.2010, 21:11
Niestety, ale poziom naszej "ekstraklasy" jest wiadomy i jest to odpowiednik 2 lub 3 bundesligii. Tlumaczenia, ze taka gra spowodowana jest przerwa i ciezkimi treningami, sa troche nie na miejscu...pilkarze z Drezna, to niby w jakim sa momencie przygotowan? Pewnie 3 bundesliga startuje znacznie pozniej od naszej, wiec ci dopiero maja zaleglosci, nie mowie juz o tym, ze grali tez w tym zespole amatorzy . Szykuje sie powtorka z Levadii.

P.S - Twierdze, ze nasze wszystkie zespoly odpadna z europejskich pucharow do konca sierpnia.
Odpowiedz cytując