Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8693
Stary 30.06.2010, 21:02
fialo napisał(a):Wyświetl post
Mnie i tak najbardziej wkur**al ton tej babki, nie Kolendy, tylko tej drugiej, niesamowicie irytujący, kim ona w ogóle jest? Debata nudna i na remis, na wyniki wyborów raczej nie wpłynie.
Lichocka, najlepszy dziennikarz w kraju zaraz po Lisie i Pospieszalskim.

Takiego ma suflera:
http://www.youtube.com/watch?v=7-abGUMRzdg

Dzisiaj Komor został zmasakrowany. Odwróciły się proporcje z poprzedniej debaty. Wizerunkowo i merytorycznie Jarek bił go na głowę, a on próbując wykonywać kolejne gesty pojednawcze czy podpisywać książeczkę z konstytucją pogarszał jedynie swoją sytuację. Dobry dzień dla zwolenników JK.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 30.06.2010 o godz. 21:10.