fialo napisał(a):

|
Mnie i tak najbardziej wkur**al ton tej babki, nie Kolendy, tylko tej drugiej, niesamowicie irytujący, kim ona w ogóle jest? Debata nudna i na remis, na wyniki wyborów raczej nie wpłynie.
|
Lichocka, najlepszy dziennikarz w kraju zaraz po Lisie i Pospieszalskim.
Takiego ma suflera:
http://www.youtube.com/watch?v=7-abGUMRzdg
Dzisiaj Komor został zmasakrowany. Odwróciły się proporcje z poprzedniej debaty. Wizerunkowo i merytorycznie Jarek bił go na głowę, a on próbując wykonywać kolejne gesty pojednawcze czy podpisywać książeczkę z konstytucją pogarszał jedynie swoją sytuację. Dobry dzień dla zwolenników JK.