AYALA napisał(a):

|
miałem namyśli nabytków potrzeba nam jak lekarstwa.Nie oceniaj mnie zbyt surowo nie jest przecież zbrodnią posłużyc sie mową
|
Absolutnie Cię nie oceniam surowo, sam ze zmęczenia wieczorami mogę napisać jakąś głupotę
Posługiwać się mową nie jest zbrodnią, ale złe posługiwanie doprowadzić może do tego, że ktoś Cie zrozumie na opak

Pozdrawiam i koniec Off Topicu
