Wyświetl pojedynczy post
sqallpl
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11396
Stary 30.06.2010, 20:54
Karherop - na pierwszym zdjeciu pas asfaltu jest na tyle waski, ze calosc wyglada wrecz estetycznie. Doloza do tego reklamy i bedzie w porzadku. U nas im wiecej bedzie zielonego, tym odleglosc trybuny od linii bocznej bedzie wizualnie mniejsza - tak mi sie przynajmniej wydaje.
Odpowiedz cytując