Karherop - na pierwszym zdjeciu pas asfaltu jest na tyle waski, ze calosc wyglada wrecz estetycznie. Doloza do tego reklamy i bedzie w porzadku. U nas im wiecej bedzie zielonego, tym odleglosc trybuny od linii bocznej bedzie wizualnie mniejsza - tak mi sie przynajmniej wydaje.