Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6559
Stary 30.06.2010, 20:53
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Może jutro będzie jakaś konferencja i przedstawią kolejny nabytek ? A tych potrzeba jak na lekarstwo żeby nie było kompromitacji za 2 tygodnie.
Pewny jesteś że rozumiesz sens powiedzenia "jak na lekarstwo" ogólnie, a w szczególności w kontekście wzmocnień Wisły?
Odpowiedz cytując