AYALA napisał(a):

|
Może jutro będzie jakaś konferencja i przedstawią kolejny nabytek ? A tych potrzeba jak na lekarstwo żeby nie było kompromitacji za 2 tygodnie.
|
Pewny jesteś że rozumiesz sens powiedzenia "jak na lekarstwo" ogólnie, a w szczególności w kontekście wzmocnień Wisły?