Ludzie po profilach matematycznych mają problemy z chemią i w perspektywie z przedmiotami kierunkowymi. Ci po profilach bio-chem itp maja problemy z matematyką i fizyką których pochodne są podstawą na studiach inżynierskich. Ja należę do tych drugich, wiadomo na początku trzeba było zacisnąć zęby, ale są zajęcia wyrównawcze, także po semestrze już było łatwiej. Także profil mat-chem jest tutaj idealny

Studia inżynierskie, a dodatkowo dyplom AGHu jest bardzo ceniony u pracodawców.
"Bardzo spoko" - nie no myślę że wszedzie jak na AGHu


zajebisci ludzie(studenci), wykładowcy i prowadzący zajęcia zdarzą sie przejebani, ale zdarzą sie lajtowi, mnie np coraz bardziej interesuje ten kierunek , także okazuje się dobrym wyborem. Noi nie jest aż tak ciężko jak np na budownictwie

(takze jest troche czasu dla siebie) żeby odpaść trzeba naprawdę chcieć(ale jak to na studiach nikt sie nie bedzie z Toba *******ił) , jest 15 pktow ects na kazdym semestrze, w tym warunek mozesz wziaść juz na pierwszym roku (ta praktyka nie jest stosowana wszędzie)
Jeśli chodzi o sam wydział to budują nam nowy budynek, (a co za tym idzie dojdzie więcej specjalizacji):
http://www.speedyshare.com/files/232...a_projektu.pdf
Wg mnie kierunek jeden z lepszych jesli chodzi o perspektywy pracowo-finansowe. Jesli chodzi o mnie to do tego wyboru doszlo w czasie spotkan z doradcą zawodowym bo nie miałem zielonego pojęcia gdzie iść.
Tu jest rozpiska wszystkich semestrów I stopnia:
http://www.speedyshare.com/files/231...atka_Istop.xls
Próg pierwszej rekrutacji 500 punktów. Mnie było łatwo bo dość dobrze napisałem maturę (miałem 846 pkt). Ale w tym roku może byc wyzszy, bo tendencja jest wzrostowa(rok wcześniej 430). W drugiej rekrutacji (wrześniowej) cos kolo 630.
Cos jeszcze chcecie - piszcie.