Wyświetl pojedynczy post
damians
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Stoki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8691
Stary 30.06.2010, 20:46
Jako wyborca Bronka, przyznaję, dziś wygrał Jarek. Czyli w debatach 1:1, wygra ten, kto bardziej zmobilizuje/zmobilizował swój elektorat. Różnica będzie w okolicach procenta.

Nawiązując do posta fialo poniżej: pierwsze pytanie kobiety z TVP po prostu mistrzostwo świata - brakło jej tylko koszulki z Warholowskim Jarkiem
Ostatnio edytowane przez damians : 30.06.2010 o godz. 20:50.