Jako wyborca Bronka, przyznaję, dziś wygrał Jarek. Czyli w debatach 1:1, wygra ten, kto bardziej zmobilizuje/zmobilizował swój elektorat. Różnica będzie w okolicach procenta.
Nawiązując do posta fialo poniżej: pierwsze pytanie kobiety z TVP po prostu mistrzostwo świata - brakło jej tylko koszulki z Warholowskim Jarkiem
