|
po 4 latach skonczyla mi sie ksiazeczka sanepidowska ,jak mam to przedluzyc ? mam isc do pracodawcy po jakies skierowanie czy sam dzwonic i zalatwiac aaaa i wyglada to jak za pierwszym razem ze przychodze z probkami ? i jakie koszty bo mialem w gastronomiku za free
|