Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16936
Stary 30.06.2010, 19:42
po 4 latach skonczyla mi sie ksiazeczka sanepidowska ,jak mam to przedluzyc ? mam isc do pracodawcy po jakies skierowanie czy sam dzwonic i zalatwiac aaaa i wyglada to jak za pierwszym razem ze przychodze z probkami ? i jakie koszty bo mialem w gastronomiku za free
.....
Odpowiedz cytując