Henio:
Trener był natomiast zadowolony z przygotowania fizycznego piłkarzy w tym sparingu. „Wytrzymaliśmy ten mecz lepiej kondycyjnie niż przeciwnik. Przez ostatnie 15 minut to tylko my atakowaliśmy, a rywal ograniczał się jedynie do sporadycznych kontrataków” – podkreślał trener. Trener Wisły docenił jednak sparingpartnera Białej Gwiazdy. „Dynamo na pewno było dobrym przeciwnikiem, bo było wymagające. To bardzo agresywny zespół, szczególnie w odbiorze piłki. Byli bardzo zdeterminowani” – zaznaczył trener.
Pierdzielcie dalej, ze po prostu jestesmy slabi kondycyjnie
Jest zle...