Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2700
Stary 30.06.2010, 19:25
Przestancie p****ć i wymyslac co raz to nowsze usprawiedliwienia. Co gorsza rok temu po porazce z Leviatanem tez bylo slychac glosy "nic sie nie stalo, zdobedziemy mistrza na oslode", "przynajmniej nie bedziemy sie meczyc w pucharach". Trzeba patrzec trzezwo na sytuacje a ta jest taka ze jestesmy w czarnej dupie.
Odpowiedz cytuj±c