Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6555
Stary 30.06.2010, 19:05
Wy jesteście tak naiwni czy co W żadnym innym klubie transfery nieodbywają się tak jak w Wiśle...skoro wicemistrz Poslki nie ma kasy to pytam sie kto ma mieć Czy skoro chcą kogoś kupić to za każdym razem tgransfer gotówkoy załatwia sie tyle czasu, pytam sie kim będziemy grać za rok na obronie, kim na pozycji def. pomocnika...przecież za roku na rok zawodnicy się stażeją a Sobolewski wiecznie młody nie będzie, Singlar też coraz starszy co chwile kontuzja a tu nawet zmiennika nie ma...poprostu bajzel w klubie i łapanka na ostatnia chwile bo trzeba poskąpić....
Odpowiedz cytując