trial napisał(a):

|
Interesuje mnie kierunek energetyka na PK, czy waż na na jakim wydziale ją wybiorę? Będą jakieś różnice? I co ważne, czy na każdym wydziale jest ona kierunkiem zamawianym?
|
Jest to kierunek zamawiany, ale pamiętaj że kasę dostaje pierwsza 10ka czy 16ka średnich na roku

Ja właśnie kończę pierwszy rok Energetyki na AGHu i ci powiem że kierunek bardzo spoko.