|
1. mam wade wzroku krótkowzroczność (-0,5 : -0,75). Poleciliyście mi soczewki? a jeśli tak to te z jak najdłuższym terminem(bdajże 3 miesiące)?
2. podeśle ktoś linka z plikiem do ściągnięcia na którym jest dużo wzorów tatuaży?
"Wisła To My!! Lepsza Strona Błoń i Duma Tego miasta!!"
|