krwawy napisał(a):

Alejandro Ariel Cabral jest od środy nowym piłkarzem Legii. Argentyńczyk został wypożyczony do stołecznej drużyny na rok z Velez Sarsfield z opcją transferu definitywnego.
"El Rumbo" złożył podpis pod umową kilka minut przed godziną 18. Przed południem młodzieżowy mistrz świata z 2007 roku pomyślnie przeszedł badania na stołecznej Skrze.
http://www.legia.com/www/index.php?akt=15890
|
Na razie jak widać jedni głownie działają, a inni niestety głównie "apelują o cierpliwość".
Legia na pewno wykonała dobrą robotę kadrową, pokazując nie tylko naszym działaczom, że nawet w naszych warunkach można przeprowadzać istotne transfery zarówno sensownie, jak i odpowiednio wcześniej. I że wzmocnienia nie muszą ograniczać się do 2-3 pozycji.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze"