Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2694
Stary 30.06.2010, 18:02
Co do meczu - żadna niespodzianka. Zresztą to tylko sparing.
PS.
jason wiślak;924226Za czasów Żurawia mieliśmy kapitalną ekipę, ale trzeba pogodzić się z tym że czas biegnie nieubłaganie, a nasze ówczesne gwiazdy są coraz starsze[B napisał(a):
i powiedzmy głośno -słabsze.[/B]
Oprócz Kalu Uche.
Odpowiedz cytując