|
Mówisz - masz.
Po karteczce dla obu Panów, dziękujemy za pouczenie. A od personalnych potyczek są pw.
Niektórym głowa się grzeje po jednym przegranym sparingu. Zgadzam się, sytuacja kadrowa jest niewesoła, ale prawdopodobnie przyczyna porażki podobna, jak złej dyspozycji w meczu ze Słowakami.
Zawodnicy po prostu jeszcze "czują w kościach" trening kondycyjny z Zakopanego. Za parę dni gra powinna lepiej wyglądać.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|