Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2693
Stary 30.06.2010, 18:01
Mówisz - masz.

Po karteczce dla obu Panów, dziękujemy za pouczenie. A od personalnych potyczek są pw.

Niektórym głowa się grzeje po jednym przegranym sparingu. Zgadzam się, sytuacja kadrowa jest niewesoła, ale prawdopodobnie przyczyna porażki podobna, jak złej dyspozycji w meczu ze Słowakami.

Zawodnicy po prostu jeszcze "czują w kościach" trening kondycyjny z Zakopanego. Za parę dni gra powinna lepiej wyglądać.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując