Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2688
Stary 30.06.2010, 16:53
Z 3 ligowymi zespołami to nasi powinni wygrywać zpalcem w du...pie . A tym czasem przegywają 0:2 Jeśli z takim podejściem mamy awansować do następnych rund to ja nie widze tego. I niech nikt tu nie tłumaczy że gorąco, że piłka zbyt okrągłą, że nie gramy w pełnym składzie ,że jesteśmy w trakcie przygotowań że wiatr za mocny, że gdybysmy mieli Messiego to byśmy wygrali. Minimalistyczne podejście naszych kopaczy to największa bolączka naszych piłkarzy i wogóle naszej ligi. Pozbędziemy się takiego podejścia to będą sukcesy jeśli nie to będziemy się dalej cofać. A czy można już bardziej się cofnąć....
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując