Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2681
Stary 30.06.2010, 16:35
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Myśle że masowe zamobójstwo nie było by złym pomysłem , kto jest za ? Nigdy więcej Wisła nie przegra!

Oceniać drużyne po sparing ( w dodatku którego nikt nie ogląda ) , bez komentarza .. dla nich to tylko jednostka treningowa taka jak wczoraj czy jutro .. a wy przezywacie to bardziej nić ćwierćfinał mistrzostw świata , opanujcie się ludzie..

dla mnie mogą przegrać wszystkie sparingi po 0-5 , to bez znaczenia . Ważne by w meczach o punkty pokazywali klase .
Stąd właśnie się bierze takie minimalistyczne podejście do swoich obowiązków naszych piłkarzy, stąd właśnie biorą się głupawe porażki i człapanie po boisku. Bo mentalnie nie jesteśmy zwycięzcami, bo nam się nie wpaja, że trzeba walczyć o zwycięstwo zawsze, nawet w sparingu. I potem takie przyzwyczajenia przenoszone są na boiska ekstraklasy. Wk....ją mnie takie teksty i tyle.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując