Karherop napisał(a):

Myśle że masowe zamobójstwo nie było by złym pomysłem , kto jest za ? Nigdy więcej Wisła nie przegra!
Oceniać drużyne po sparing ( w dodatku którego nikt nie ogląda ) , bez komentarza .. dla nich to tylko jednostka treningowa taka jak wczoraj czy jutro .. a wy przezywacie to bardziej nić ćwierćfinał mistrzostw świata , opanujcie się ludzie..
dla mnie mogą przegrać wszystkie sparingi po 0-5 , to bez znaczenia . Ważne by w meczach o punkty pokazywali klase .
|
Stąd właśnie się bierze takie minimalistyczne podejście do swoich obowiązków naszych piłkarzy, stąd właśnie biorą się głupawe porażki i człapanie po boisku. Bo mentalnie nie jesteśmy zwycięzcami, bo nam się nie wpaja, że trzeba walczyć o zwycięstwo zawsze, nawet w sparingu. I potem takie przyzwyczajenia przenoszone są na boiska ekstraklasy. Wk....ją mnie takie teksty i tyle.