63.5 Kg napisał(a):

I zaczyna sie standardowo.
Cale forum juz sie poplakalo ze przegralismy sparing.
Wy jestescie doslownie chorzy i to powaznie...
|
Kolego, tu nie chodzi o to że przegrywamy sparing tylko z kim go przegrywamy. Jednostaka treningowa - ok. Tylko, że podczas tej jednostki treningowej chyba jest też walka o miejsce w składzie? Z takim podejściem daleko nie zajedziemy - co tam sparing, pokopiemy sobie, wdupczymy z 3 ligowcem ale to tylko mecz treningowy...