Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2670
Stary 30.06.2010, 16:24
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
I zaczyna sie standardowo.
Cale forum juz sie poplakalo ze przegralismy sparing.

Wy jestescie doslownie chorzy i to powaznie...
Kolego, tu nie chodzi o to że przegrywamy sparing tylko z kim go przegrywamy. Jednostaka treningowa - ok. Tylko, że podczas tej jednostki treningowej chyba jest też walka o miejsce w składzie? Z takim podejściem daleko nie zajedziemy - co tam sparing, pokopiemy sobie, wdupczymy z 3 ligowcem ale to tylko mecz treningowy...
Odpowiedz cytując