Oni nie maja za grosz ambicji, zadnego zadziornego zęba...?
Czasem sobie mysle czy nie byloby lepiej gdybyśmy sie upodobnili do Gornika, zeby panienki sie opamietaly.
Głaszczmy ich po głowkach, usprawiedliwiajmy ze to tylko sparing etc, a oni bd nadal odpadac z Levadiami, przegrywac z Cracoviami w ost minutach ...
63.5 Kg napisał(a):

I zaczyna sie standardowo.
Cale forum juz sie poplakalo ze przegralismy sparing.
Wy jestescie doslownie chorzy i to powaznie...
|
scyzoryk mi sie w kieszeni otwiera !
****a to my mamy nie wymagac by wygrywali z druzyna walczaca o utrzymanie w 3 lidze ?! mimo iz to jest tylko sparing ?