Wyświetl pojedynczy post
klusek106
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: z Honolulu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2667
Stary 30.06.2010, 16:21
Oni nie maja za grosz ambicji, zadnego zadziornego zęba...?
Czasem sobie mysle czy nie byloby lepiej gdybyśmy sie upodobnili do Gornika, zeby panienki sie opamietaly.

Głaszczmy ich po głowkach, usprawiedliwiajmy ze to tylko sparing etc, a oni bd nadal odpadac z Levadiami, przegrywac z Cracoviami w ost minutach ...

63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
I zaczyna sie standardowo.
Cale forum juz sie poplakalo ze przegralismy sparing.

Wy jestescie doslownie chorzy i to powaznie...

scyzoryk mi sie w kieszeni otwiera !
****a to my mamy nie wymagac by wygrywali z druzyna walczaca o utrzymanie w 3 lidze ?! mimo iz to jest tylko sparing ?
Ostatnio edytowane przez klusek106 : 30.06.2010 o godz. 16:24.
"Mnie na razie czekać będzie siedzenie na ławce. Ale oczywiście nie będę chciał długo na niej siedzieć, zamierzam powalczyć o miejsce na boisku." - Tomáš Jirsák (1906 % szacunku)

"Gwiazdkom" bez ambicji - STOP !





Odpowiedz cytując