|
A ja zastanawiam się na czym polegają testy Etamane. Po co brać faceta do Niemiec, opłacać mu pobyt, trenować itd itp skoro w sparingu z III ligowcami siedzi na ławie? Pewnie wejdzie na ostatnie 10 minut, ale co to za sens? Na jakiej podstawie ma być oceniona jego przydatność do drużyny? Gierek treningowych?
|