SpoXsteR napisał(a):

Maczynskiemu prawie noge zlamali, Singlarem ktos rzucil jak szmata w sprzet ze sie chlop polamal ... nie ma gwizdka?
jak tak dalej pojdzie to do meczu z Szawle przystapimy z 7 zawodnikami .. ch.. z tym wynikiem, ale niech sedzia ochlodzi paru zawodnikow bo to tylko trening a on sie wczul jakby to byl mecz o Mistrzostwo kraju
|
Jesteś na miejscu, czy z relacji masz te info ?
