|
Brylant 17 czy jak Ci tam... Przestań słodko pierdzieć o sparingach, ciężkich treningach i innych duperelach. Przestań też ludzi wyzywać od sezonowców itp bo wydaje mi się, że niektórzy mają więcej meczów wyjazdowych na koncie niż Ty meczów u siebie... Przegrywamy sparing z 3 ligowcem który bronił się przed spadkiem. Nasi gwiazdorzy nawet po bardzo ciężkim treningu powinni ich ograć rutyną, doświadczeniem, techniką...
|