Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6548
Stary 30.06.2010, 16:16
MCX napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli np Sadlok jest zgłoszony w Ruchu do europejskich pucharów, ale nie zagra ani minuty, a potem go kupimy i zgłosimy przed kolejną rundą - jest ok, może u nas grać. Jeżeli jednak wystąpiłby w Ruchu to jest to niemożliwe.
Przepisy sie w tym roku zmieniły właśnie... Jeśli kupimy kogoś kto w fazie wstępnej występował w pucharach to u nas tez będzie mógł to robić ...
Odpowiedz cytując