JarTSW napisał(a):

Co to różnica z kim...
ludzie
|
jak dla mnie kluczowa
chcemy w tym roku zajść wysoko w LE i odzyskać Mistrza Polski
więc to że przegrywamy z 3. ligowcem jest dołujące
to bardzo istotne by trenować z rywalami z tej samej półki, a nie ogórkami
dwie trzy akcje sie udadzą, i juz im się wydaje ze są zajebiści,
gdyby grali z mocną drużyną, może coś więcej by do gwizdeczek dotarło