Wyświetl pojedynczy post
massoud
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2645
Stary 30.06.2010, 15:54
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Co to różnica z kim...
ludzie
jak dla mnie kluczowa
chcemy w tym roku zajść wysoko w LE i odzyskać Mistrza Polski

więc to że przegrywamy z 3. ligowcem jest dołujące
to bardzo istotne by trenować z rywalami z tej samej półki, a nie ogórkami
dwie trzy akcje sie udadzą, i juz im się wydaje ze są zajebiści,

gdyby grali z mocną drużyną, może coś więcej by do gwizdeczek dotarło
Odpowiedz cytując