Temat
:
Głowa dziękujemy!!!
Wyświetl pojedynczy post
Ada1906
Member
Od: 05.2009
Offline
#
57
30.06.2010, 15:47
Wielkie dzięki kapitanie za te wszystkie lata.
Dla mnie zawsze bd najlepszy. Powodzenia i dozobaczenia.
Ada1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ada1906
Znajdź inne posty napisane przez Ada1906