Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1163
Stary 30.06.2010, 15:45
Hala ... WOW o0
Ze stadionem Arki ładnie popierdzielają.
A co do stadionu Lecha, to wygląda jak wielki insekt-pasożyt na żywym organizmie miasta. Pasuje do krajobrazu jak pięść do nosa

edit Jak stonka na kartoflu hehe
Ostatnio edytowane przez GemHZR : 30.06.2010 o godz. 16:03.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując