Wyświetl pojedynczy post
Filippo123321
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2640
Stary 30.06.2010, 15:40
beylant, po pierwsze wypraszam sobie takie insynuacje Po drugie, nie wiem czy wiesz, ale gramy z 3 ligowcem niemieckim - tak, 3 ligowcem i powinnismy ich pokonac wychodzac 2 godziny wczesniej z kopalni po ciezkich robotach

Niestety, obiektywnie patrzac zle sie dzieje z Wisla, poprzedni sezon to nei byl przypadek, a jak na razie ciezko znalezc przeslanki, ze ten bedzie lepszy. Ale oczywiscie na to licze i bede kibicowal z calego serca, pozdrawiam
Odpowiedz cytując