beylant, po pierwsze wypraszam sobie takie insynuacje

Po drugie, nie wiem czy wiesz, ale gramy z 3 ligowcem niemieckim - tak, 3 ligowcem i powinnismy ich pokonac wychodzac 2 godziny wczesniej z kopalni po ciezkich robotach
Niestety, obiektywnie patrzac zle sie dzieje z Wisla, poprzedni sezon to nei byl przypadek, a jak na razie ciezko znalezc przeslanki, ze ten bedzie lepszy. Ale oczywiscie na to licze i bede kibicowal z calego serca, pozdrawiam
