Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2638
Stary 30.06.2010, 15:37
Filippo123321 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie Tlumaczylismy ich po Levadii, tłumaczylismy po Cracovii, tlumaczylismy po Legii, tlumaczylismy po przegranym mistrzostwie - tlumaczmy tez to, ze 3 ligowiec z nami jedzie

Przecież mamy taką pakę i nasz klub tak się rozwija, że nie ma sie czym przejmować
Już mi ręce opadają stop dla SEZONOWCÓW I NAPINACZY!


P.s przepraszam, ale już nie idzie wytrzymać.


P.s 2 sparingi są po to by poćwiczyć różne warianty,ustawienie etc.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując