Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26788
Stary 30.06.2010, 15:34
Polecam lekturę:

http://tsw.com.pl/news/Cierpliwosc-p...8ee7196f2aa34d

jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie do 9 lipca. Ciekawe czy wyrobimy się ze wzmocnieniem składu do tego czasu...
Ale jest tak że przed każdą następną rundą zgłasza się zawodników tak? Czy można np. przed rewanżem?
Po zakończeniu każdej rundy.
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 30.06.2010 o godz. 15:36.
Odpowiedz cytując