Polecam lekturę:
http://tsw.com.pl/news/Cierpliwosc-p...8ee7196f2aa34d
jason wiślak napisał(a):

Dokładnie do 9 lipca. Ciekawe czy wyrobimy się ze wzmocnieniem składu do tego czasu...
Ale jest tak że przed każdą następną rundą zgłasza się zawodników tak? Czy można np. przed rewanżem?
|
Po zakończeniu każdej rundy.