Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2634
Stary 30.06.2010, 15:27
wojti11795 napisał(a):Wyświetl post
3 ligowiec niemiecki z nami jedzie
No powód do chwały to delikatnie mówiąc na pewno nie jest, szczególnie że grają rezerwowymi i zawodnikami testowanymi, a ich podstawowi bronili się przed spadkiem do IV ligi...Z drugiej strony biorąc pod uwagę fakt, że Wisła jest w fazie przygotowania siłowo-kondycyjnego, nie takie kwiatki nie takim klubom jak Wisła się przytrafiały, to tylko sparing w końcu.
Odpowiedz cytując