wojti11795 napisał(a):

|
3 ligowiec niemiecki z nami jedzie
|
No powód do chwały to delikatnie mówiąc na pewno nie jest, szczególnie że grają rezerwowymi i zawodnikami testowanymi, a ich podstawowi bronili się przed spadkiem do IV ligi...Z drugiej strony biorąc pod uwagę fakt, że Wisła jest w fazie przygotowania siłowo-kondycyjnego, nie takie kwiatki nie takim klubom jak Wisła się przytrafiały, to tylko sparing w końcu.